! Škola mě osvítí až bude hořet ! :DSpřátelit můžeš: ZDE

Obrázek “http://nd.blog.cz/f/fashion23.blog.cz/obrazky/20102180.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

save
__________________________
Reklamy >>>>ZDE<<<<<
_______________________

>>>>>>>>> Pokud se chceš na něco zeptat: ask.fm/Kette1 <<<<<<<

To, že jednou prohraješ, neznamená, že nemůžeš zase vyhrávat!!

17. července 2016 v 19:04 | Kette |  Komentáře

Krásné léto přeji,


nabudu zde psát, jak dlouho jsem se nepodívala na blog. A vlastně popravdě řečeno ani nevím, proč to dělám teď. Možná proto, že mi na mail přišlo oznámení, že jsem se tady dlouho neukázala.

Tento rok, nebo vlastně události, které se staly by vydaly na jednu pekně obsáhlou knihu. Ale co si budeme povídat, ne vším bych se pochlubila.

Napíši jen pár nejzásadnějších změn.
1. Mám odmaturováno

Ano, tak jsem se toho dočkala. Odmaturovala jsem. Úspěšně, na první pokus, s vyznamenáním. Takového výdledku jsem ani nedoufala. Spokojenost a hlavně jsem si dokázala, že i když mám málo času, pracuju pod tlakem, dokáži podat velice dobrý výkon. Navíc jsem si vylosovala otázku, kterou jsem nechtěla a uhrála to na jedničku.

2. Mám řidičák

Tento týden jsem si dodělala řidičák. Konečně. Jsem na sebe pyšná, protože jsem si na to moc nevěřila. A přišla jsem na to, že když něco předem odepíšete, tak se připravujete o dobrodružství. Nemůžete přece jen tak něco odepsat a ani to nezkusit. Předem jsem věděla, že to nedám. A koukejte, mám řidičák, couvání mi jde (přísahám, dokážu hodně slušně zacouvat. Měli ze mě radost). A tak teď jen získat praxi, protože v autoškole se naučíte jen to nejzákladnější.

3. Vysoká škola

To je něco, čím bych se zrovna nechtěla chlubit. Ale je to součástí mé životní lekce. A hlavně je to něco, díky čemuž jsem vlastně zjistila, že ne vše se daří. To, že jsem odmaturovala skoro nejlíp (jen jedna dvojka) jak to šlo, mi nestačilo k tomu, abych se dostala na vysokou školu. Ano, mám odeslanou žádost o přezkoumání přijímacího řízení (=odvolání), ale snažím se vymyslet, co budu dělat, když to nevýjde. Jsou tu nějaké možnosti, ale určitě každá nese nějaké oběti. A já nevím, jestli se rozhodnout tak či tak.

4. Ostatní

Vlastně je toho moc a vážně bych strávila plno dní jen tím přemýšlením, co jsem (ne)zvládla. Snad jen pár myšlenek. Na podzim mi umřela babička. Jsem silnější. Pár lidí mi ublížilo. Vím, na koho se spolehnout.
To, že jednou prohraješ, neznamená, že nemůžeš zase vyhrávat!!


Díky

Jo a změnila jsem vzhled :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš v posteli plyšáky??

jo =D
ne :/

Komentáře

1 ZdenekW ZdenekW | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:21 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na pprazdninka.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 MarcoB MarcoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:39 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama